خرید اقساطی

خرید یک ساز، چه برای تازه‌کاران و چه برای حرفه‌ای‌ها، ممکن است به معنای یک سرمایه‌گذاری قابل توجه باشد. ارزش مالی سازها می‌تواند بسیار متفاوت باشد، از چندین میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان. برای خیلی‌ها، خرید یک ساز به‌طور نقدی امکان‌پذیر نیست. در این مواقع، انتخاب خرید ساز به صورت اقساطی می‌تواند یک راه حل مناسب باشد. اگر قصد خرید ساز به صورت اقساطی را دارید، ما در سازپلازا این امکان را به سه طریق، برای شما فراهم کرده‌ایم:

امکان خرید اقساطی ساز به‌صورت مستقیم از فروشگاه سازپلازا

برای علاقه‌مندان به موسیقی در تهران و حومه، یک فرصت ویژه برای خرید پیانو به صورت اقساطی فراهم شده است. این طرح تنها برای خرید ساز پیانو اعمال می‌شود و به مشتریان این امکان را می‌دهد که با پرداخت پیش‌پرداخت، بقیه مبلغ را در دوره‌های متفاوت بپردازند.

شرایط تسهیلات خرید اقساطی ساز به‌صورت مستقیم از فروشگاه سازپلاز، این امکان را برای دوستداران موسیقی فراهم می‌کند تا به تجربه نوازندگی با پیانو دست یابند.

این شیوه پرداخت، فرصتی مناسب برای خرید یک ساز باکیفیت بدون نیاز به پرداخت کل مبلغ به‌طور یکجا است.

لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شماره تماس: 02186034135

خلاصه شرایط اقساط بدون بهره سازپلازا

بدون بهره

برای مشتریان تهران و حومه

چک با نام مشتری

تنها برای خرید پیانو

مراحل خرید اقساطی ساز از طریق ازکی وام ( تا سقف 75 میلیون تومان با بازپرداخت 18 ماهه)​

یکی دیگر از راه‌های خرید انواع محصولات فروشگاه سازپلاز به‌صورت قسطی، استفاده از سرویس ازکی وام است.

شرایط و مراحل دریافت تسهیلات ازکی وام:

1

مرحله اول: ثبت درخواست؛ پس از ارزیابی و تأیید شرایط و سود محاسبه‌شده توسط محاسبه‌گر اقساط، برای اعتبارسنجی از دکمه‌ی ثبت درخواست اقساطی در سایت باید استفاده نمایید.

2

مرحله دوم: آپلود مدارک؛ در مرحله‌ی دوم، مدارک لازم شامل اسناد شناسایی، محل سکونت و شغلی را می‌بایست در سایت ازکی‌وام بارگذاری نمایید.

3

مرحله سوم: ارسال فیزیکی مدارک؛ برای برخی از مدارک، نیاز است که آن‌ها را به صورت فیزیکی تحویل دهید. در استان‌های تهران و البرز، نماینده‌ی ازکی‌وام این مدارک را از شما دریافت خواهد کرد و در سایر استان‌ها، شما باید مدارک را از طریق پست ارسال نمایید.

4

مرحله چهارم: تکمیل فرایند خرید؛ پس از دو هفته از تحویل مدارک، اعتبار شما افزایش خواهد یافت. سپس شما می‌توانید با استفاده از اعتبار خود، خرید خود را از فروشگاه سازپلازا به صورت قسطی انجام دهید، که از طریق درگاه پرداخت ازکی‌وام در صورت‌حساب ایجاد شده در سایت، قابل انجام است.

خرید اقساطی از طریق تسهیلات بانک آینده (تا سقف 50 میلیون تومان بازپرداخت 24 ماهه)

یکی دیگر از روش‌های خرید اقساطی ساز و سایر محصولات فروشگاه سازپلازا، استفاده از تسهیلات بانک آینده است. در این روش شما می‌توانید تا سقف 50 میلیون تومان برای خرید کلیه محصولات فروشگاه سازپلازا اعتبار دریافت کنید.

شرایط و مراحل دریافت تسهیلات بانک آینده:

  • اعتبار جهت خرید حضوری از فروشگاه سازپلازا شعبه ایران‌مال است.
  • متقاضیان می‌بایست یک سپرده در بانک آینده داشته باشند.
  • تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان و بازپرداخت 24 ماهه ارائه خواهد شد.
  • متقاضیان می‌بایست جهت دریافت وام ابتدا ثبت‌نام خود را در سامانه‌های پیشخوان مجازی، سمتا و یا در شعب بانک آینده انجام دهند.

پرسش‌های متداول

خرید اقساطی به صورت مستقیم از فروشگاه سازپلازا، بطور کامل بدون بهره است.

به جز خرید اقساطی به صورت مستقیم که فقط شامل خرید پیانو می‌شود، دو گزینه دیگر خرید اقساطی (ازکی‌وام و بانک آینده) شامل همه محصولات سازپلازا می‌شوند.

امکان خرید اقساطی به‌صورت مستقیم و حضوری از سازپلازا تنها برای تهران، کرج و حومه وجود دارد. اما امکان خرید حضوری با روش دریافت اعتبار از بانک آینده و خرید آنلاین با روش دریافت اعتبار از ازکی‌وام برای شهرستان هم ممکن است.

خیر، این خدمات تنها با ارائه چک صیادی بنفش با نام خریدار ارائه می‌شود.

بله، گزینه‌های خرید اقساطی، می‌توانند برای خرید چندین محصول به صورت همزمان مورد استفاده قرار بگیرند.